
Моделюючий гель желе Bio-Tec Violet Thick Lemme, 15 г
198 грн
168,30 грн
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- В наявності
- Код: 04-0023
Lemme Violet Thick - стяжка однофазний гель, аналог звичайного гелю Lemme Violet, але має більш густу консистенцію, є як конструирующим, так і фінішним гелем. Не розтікається при правильному використанні. Легко піддається опилу. За рахунок сучасних формул оптичних освітлювачів створює кристалічний ефект на затверділому шарі гелю, що робить білий ще білішими. Після полімеризації зберігає кришталеву прозорість завдяки якісним світловідбиваючим компонентів, що входять до складу цього гелю. Не тьмяніє протягом 3-4 тижнів. Стійкий до агресивних механічних, хімічних, температурних і ультрафіолетових впливів.
Застосовується як гель для моделювання штучних нігтів на тіпси або форми. Використовується як фінішне покриття для перекриття френча. Добре підходить для дизайнів з використанням лиття і тим більше це унікальний топ для слайдер дизайнів. Ідеально підходить для акваріумних ефектів і будь-яких інших внутрішніх дизайнів. Не дає фіолетового відтінку.
При використанні як фініш-гелю, для дзеркальності глянцю, після полімеризації потрібно дати охолонути 30 сек. і тільки потім, знімати дисперсійний шар і відполірувати паперовою серветкою. Час полімеризації в УФ-лампі потужністю 36 В 2 хв.
Підходить для моделювання нігтів будь-якої довжини. Стійкий до пошкоджень різного виду. Рекомендується для перекриття френча і дизайнів різних видів. Має дуже високу прозорість. Дозволяє викладати одночасно кілька нігтів. Викладається досить тонким шаром.
Основні | |
---|---|
Виробник | Lemme |
Країна виробник | Польща |
Вид матеріалу для нарощування нігтів | Гелева система |
Гелева система | Гель, що конструює |
Об`єм | 15 мл |
Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 168,30 грн